DETAJE nga mbledhja në selinë blu, zbardhen porositë e Bashës: Do merremi me organizimin e partisë, unë do bëj...

Publikuar tek: aktualitet, më 12:52 12-07-2019 DETAJE nga mbledhja në selinë blu, zbardhen porositë e Bashës: Do merremi me organizimin e partisë, unë do bëj...

Zbardhen detaje nga mbledhja e kryesisë dhe grupit të ish deputetëve në Partinë Demokratike.

 Mësohet se Basha ka thënë në mbledhje se do të merre me organizmin e partisë dhe se do të zhvillojë takime në çdo degë.

"Ramën e ka refuzuar edhe PS. Ne nuk duhet të jemi euforikë. Do të merremi me organizimin e partisë. Do bëj takime në cdo degë", mësohet të ketë thënë Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070488452911377
array(1) { ["section"]=> string(114) "detaje-nga-mbledhja-ne-seline-blu-zbardhen-porosite-e-bashes-do-merremi-me-organizimin-e-partise-une-do-bej-171976" }