Detaje vieneze me rasit e vitit të heroit tonë kombëtar në sheshin “Skënderbej”, Veliaj zbulon ndryshimin

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 12-01-2018 Detaje vieneze me rasit e vitit të heroit tonë kombëtar në sheshin “Skënderbej”, Veliaj zbulon ndryshimin

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zbuluar një detaj të ri për sheshin “Skënderbej.”

41 stola të stilit vienez janë vendosur nga Bashkia Tiranë. Kryebashkiaku Veliaj e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e tij në median sociale.

“Tirana si Vjena. Vendosëm në sheshin “Skëndërbej” 41 stola shumëngjyrësh të stilit vjenez. Shumë shpejt, opera në natyrë dhe një sërë aktivitetesh për vitin e Skëndërbeut",  shkruan kryetari i Bashkisë në një postim në faqen e tij zyrtare në Instagram.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i tmerrshëm te ‘Rruga e Elbasanit’, përplaset studentja 20-vjeçare (FOTO-VIDEO)
Maqedonia nderon Skënderbeun, pullë postare për 550 vjetorin e vdekjes »
Article Logic
Execution time: 0.016754865646362
array(1) { ["section"]=> string(109) "detaje-vieneze-me-rasit-e-vitit-te-heroit-tone-kombetar-ne-sheshin-skenderbej-veliaj-zbulon-ndryshimin-106375" }