Detaji i fortë që s’kemi vënë re në foton e Ramës me deputetët demokratë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:39 22-10-2016 Detaji i fortë që s’kemi vënë re në foton e Ramës me deputetët demokratë

Të gjithë u morëm me faktin që kryeministri Edi Rama ia shtroi në kafe më deputetët demokratë pas një sherri të fortë me fyerje e sharje në Kuvend.

Por ka një detaj që na ka shpëtuar dhe sigurisht nuk mund ta lëmë pa e sjellë në vëmendje për faktin se bëhet fjalë për një ligjëvënës. Deputeti demokrat Bedri Mihaj shfaqet duke pirë cigare në ambientet e brendshme të lokalit, dhe këtë e bën pa iu dredhur qerpiku përpara shefit të kabinetit qeveritar.

E kur nuk zbatojnë ligjet vetë ata që i kanë miratuar, si mund të pretendohet ndërgjegjësim e respektim të tyre nga qytetarët e thjeshtë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029281139373779
array(1) { ["section"]=> string(78) "detaji-i-forte-qe-s-kemi-vene-re-ne-foton-e-rames-me-deputetet-demokrate-57024" }