Detaji interesant, Ramës ia bënë dhuratë fanellën, Kandreva shënon golin për Italinë

Publikuar tek: sport, më 08:04 10-10-2017 Detaji interesant, Ramës ia bënë dhuratë fanellën, Kandreva shënon golin për Italinë

Mund të jetë një rastësi, por duket se ato po e ndjkim më shumë se zakonisht kryeministrin shqiptar Edi Rama.

Në fillim ishte rastësia që kur Rama ndodhej në stadium kombëtarja humbet. Por sot ajo mund të konsiderohet vërtet e çuditshme është një tjetër fakt interesant.

Disa orë para fillimit të ndeshjes në Shkodër u zhvillua një ceremoni ku i pranishëm ishte dhe kreu i qeverisë. Presidenti i FIGC, Carlo Tavechio i dhuroi Ramës një bluzë të Kandrevës, kjo dhe për shkak të origjinës së tij të largët arbëreshe.

Por rastësia këtë herë është vërtet shumë e çudtishme, pasi ishte po Kandreva ai që shoi golin e vetëm dhe të fitores për Italinë mbrëmë në “Loro Boriçi”.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panucci: Kjo skuadër e sotme do jetë baza e ekipit
Zemra rreh në të djathtën apo në të majtën? Shikoni çfarë ka bërë mbrëmë Milot Rashica »
Article Logic
Execution time: 0.013030052185059
array(1) { ["section"]=> string(88) "detaji-interesant-rames-ia-bene-dhurate-fanellen-kandreva-shenon-golin-per-italine-95333" }