Detaji që nuk u vu re në këtë foto po sikletos amerikanët

Publikuar tek: bota, më 17:24 11-11-2016 Detaji që nuk u vu re në këtë foto po sikletos amerikanët

Takimi i parë mes Presidentit të ardhshëm amerikan, Donald Trump dhe atij aktual, Barack Obama, është komentuar gjerësisht në mediat botërore.

Takimi është analizuar madje dhe nga ekspertë të gjuhës së trupit, por një detaj si elefanti në dhomë duket se i ka shpëtuar të gjithëve, raporton newsbomb.al. Shikoni me vëmendje kravatën e Donald Trump. Një president që nuk di të rregullojë kravatën?

I veshur me kostum mbi 6 mijë dollarë, por me një kravatë të gjatë sa trashësia e murit që ka premtuar të ndërtojë në kufirin me Meksikën.

Scrsdw4erhrhwsfhxdfggshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.58006286621094
array(1) { ["section"]=> string(63) "detaji-qe-nuk-u-vu-re-ne-kete-foto-po-sikletos-amerikanet-59217" }