Detaji që nxjerr zbuluar Noizyn dhe që askush s’ia vuri re në emisionin e Ermalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:32 29-01-2017 Detaji që nxjerr zbuluar Noizyn dhe që askush s’ia vuri re në emisionin e Ermalit

Ka një detaj që u ka shpëtuar të gjithëve në emisionin e Ermal Mamaqit ku ishte i ftuar reperi Noizy.

Jo tamam të gjithëve, pasi një ndjekës i vëmendshëm e ka parë dhe më pas e ka çuar foton te JOQ. Noizy nuk e ka një dhëmb. Dhe mendoni pak, merr për një koncert 25 mijë euro, sipas atyre që ka deklaruar vetë së paku.

“Ku e ka dhëmbin ky bosi me Ferrari”, shkruan me humor ndjekësi. Me gjasë kjo do jetë pasojë e ndonjë sherri mes reprash, ku Noizy është përshirë së fundmi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019267797470093
array(1) { ["section"]=> string(87) "detaji-qe-nxjerr-zbuluar-noizyn-dhe-qe-askush-s-ia-vuri-re-ne-emisionin-e-ermalit-66999" }