Detaji që s’keni vënë re pas krahëve të Monika Kryemadhit e Lulzim Bashës mbrëmë (E FORTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:43 13-10-2017 Detaji që s’keni vënë re pas krahëve të Monika Kryemadhit e Lulzim Bashës mbrëmë (E FORTË)

Detaje interesante nga pas shpinës së Monika Kryemadhit e Lulzim Bashës në zyrat përkatëse, teksa u përplasën live në emisionin e Blendi Fevziut.

Bibliotekat janë detaji që avokatja Enida Bozheku e sjell të argumentuar kështu:

“Duke parë Monën dhe Lulen, fjalët po anashkaloj po ato bibliotekat pas po ma bëjnë me sy. Tek Lulka vihen re libra të njëtrajtshë tip enciklopedish apo linjë shtypi librash huridikë që për nga kapakët me sa sheh syri në ekran janë fringo- si një e virgjër manastiri.

Tek biblioteka e Monës vihen re libra të ndryshëm me përmbajtje kryesisht autobiografikë grash me burra të pushtetëshëm  dhe disa të tjerë me përmbajtje politike në gjuhë edhe angleze.

Po ajo që për syrin e stërvitur me librat është se dhe te Mona një pjesë e librave duken të jenë të palexuar pasi kopertinat janë të reja dhe pa barkun që formojnë tek lidhen anash kur shfletohen. Gjithsesi libra kanë reshtuar, sa kanë lexuar: Mona nja dy më shumë se Lulja duhet t'i ketë shfletuar. Kemi elitë të mendjes jo shaka”.

mon.jpg

basha.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)
Basha ngrihet në këmbë dhe i shkon afër Ramës në foltore, ndërhyn garda, por kjo skenë shkakton të qeshura në Kuvend (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.024487018585205
array(1) { ["section"]=> string(94) "detaji-qe-s-keni-vene-re-pas-kraheve-te-monika-kryemadhit-e-lulzim-bashes-mbreme-e-forte-95728" }