Devis Muka fjalë zemre bashkëshortes për ditëlindje: Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 19-12-2016 Devis Muka fjalë zemre bashkëshortes për ditëlindje: Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time…

Aktori i njohur dhe moderatori i emisionit ‘Fiks Fare’, Devis Muka i ka bërë një dedikim tejet romantik bashkëshortes së tij e cila feston sot ditëlindjen.

Muka dhe partnerja e tij janë prindër të një vajze dhe siç duket iua ka mbushur jetën plot dashuri. Përmes postimit në rrjetet sociale moderatori i uron ditëlindjen bashkëshortes teksa shkruan se do të jetë gjithmonë gjëja që ajo do zgjidhte përveç gjërave të bukura që ajo ka.

“Sot lindi femra e jetes sime. Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time. Nuk dua të jem gjëja më bukur e jetës tënde. Dua të jem gjëja që do të zgjidhje prap përveç gjërave të bukura që ti ke. Nuk është e vërtetë që nuk mund të jetohet pa femra. E vërtetë është që pa femër është njësoj sikur nuk ke jetuar. Ah se harrova se kam qenë shumë i zënë por nuk është kurrë vonë për të të thënë TË DUA” shkruan Muka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034979104995728
array(1) { ["section"]=> string(132) "devis-muka-fjale-zemre-bashkeshortes-per-ditelindje-sot-lindi-njeriu-qe-me-fali-dashuri-dhe-me-dhuroi-jeten-e-dyte-vajzen-time-63127" }