''Dhe pak ditë nga mbërritja e anijeve me m*t, por ama është i jashtëm'', Saimir Kodra s'përmbahet më

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:31 23-09-2016 ''Dhe pak ditë nga mbërritja e anijeve me m*t, por ama është i jashtëm'', Saimir Kodra s'përmbahet më

Pavarsisht protestave dhe kundështimeve të shoqërisë civile që projektligji për mbetjet të mos miratohej, Kuvendi  e miratoi duke shkaktuar reagime të ashpra.

Mjaft kazanë nëpër qytete kanë marrë emrat e deputetëve dhe nuk kanë munguar as arrestimet…

Moderatori i emisionit investigativ “Stop”, Saimir Kodra ka ironizuar ashpër miratimin e këtij projekt ligji.

Nëpërmjetë një statusi Kodra tregon se edhe pak ditë na kënë mbetur nga mbërritja e anijeve të mbushura me m*t.

“Dhe pak dit kane mbetur nga mberritja e anijeve nga deti ,mbushur me mut .....(por ama eshte i jashtem)
Na befte mire te gjitheve...” shkruan Kodra.

saimir_kodra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10213708877563
array(1) { ["section"]=> string(101) "dhe-pak-dite-nga-mberritja-e-anijeve-me-m-t-por-ama-eshte-i-jashtem-saimir-kodra-s-permbahet-me-53865" }