Dhëndrri i Berishës feston 44-vjetorin e lindjes, por ka edhe një gëzim tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:08 09-11-2016 Dhëndrri i Berishës feston 44-vjetorin e lindjes, por ka edhe një gëzim tjetër

Dhëndrri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi feston sot 44-vjetorin e tij të lindjes.

Teksa publikon këtë foto me bashkëshorten e tij, Argita Berishën, deomakrati e lidh festën e tij edhe me fitoren e Donald Trump si President i SHBA-ve.

“Ju faleminderit për urimet miq. Gezime dhe mbarësi paçi! Në ditëlindjen time të 44 u shpall presidenti i 45-të i Amerikës”, shkruan Malltezi që mesa duket, këtë ditë do ta festojë bashkë me Trump.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016981840133667
array(1) { ["section"]=> string(83) "dhendrri-i-berishes-feston-44-vjetorin-e-lindjes-por-ka-edhe-nje-gezim-tjeter-58939" }