Dhëndrri i Berishës në krah të protestuesve: Policia mbron bunkerin e të çmendurit

Publikuar tek: politike, më 08:31 22-09-2015 Dhëndrri i Berishës në krah të protestuesve: Policia mbron bunkerin e të çmendurit Foto nga protesta

Dhëndrri i ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi ka qenë dje në krah të ish-të përndjekurve në protestën për shembjen e bunkerit. Jamarbër Malltezi e cilëson kryeministrin Rama si “tëndur” ndërsa hedh akuza edhe për ministrin Tahiri.

“Vrasësit janë të lirë në punë të vet. Trafikantët e drogës janë në punë të vet. Makina e drogës AA003GB është e lirë të bëjë trafik. Trafikantët janë të lirë të përdorin edhe aeroportin e Kukësit. Hajdutet që ndajnë 600 milionë euro me CEZ janë të lirë në punë të vet. Deputetët vrasës dhe vijojnë të qetë trafiqet. Ndersa policinë e ka zënë në hall i madh të mbrojne bunkerin e të çmendurit”, shkruan Malltezi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama- Lubonja, ja sherri që degjeneroi në fyerje të rënda
Berisha-Ramës: Mos i zemëro demokratët, ta kanë treguar njëherë vrimën e miut, gati ta bëjnë përsëri »
Article Logic
Execution time: 0.026565074920654
array(1) { ["section"]=> string(87) "dhendrri-i-berishes-ne-krah-te-protestuesve-policia-mbron-bunkerin-e-te-cmendurit-21372" }