Dhuna në stadium, Policia e Elbasanit procedon 7 tifozë të Partizanit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:18 31-10-2016 Dhuna në stadium, Policia e Elbasanit procedon 7 tifozë të Partizanit

Policia e Elbasanit ka proceduar 7 tifozë pas trazirave në stadium, por edhe jashtë, gjatë ndeshjes së djeshme mes Partizanit dhe Skënderbeut.

Të proceduarit janë shtetasit me iniciale E.D, R.H, A.P, F.O, M.K dhe SH.M, të gjithë banues në Tiranë. Sipas policisë ata kanë sulmuar autobusin e ekipit të Skënderbeut pas ndeshjes ndërsa në stadium janë konstatuar 120 stola të thyer.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia e Vlorës arreston 35 vjeçarin: I jepte makinës i dehur
Mali i Munellës, streha e vetme e Rrëqebullit të Ballkanit në Shqipëri drejt shkatërrimit përfundimtar »
Article Logic
Execution time: 0.21837401390076
array(1) { ["section"]=> string(74) "dhuna-ne-stadium-policia-e-elbasanit-procedon-7-tifoze-te-partizanit-57922" }