Dhunohet godina e ISSH-së, autorët dëmtojnë dokumentet

Publikuar tek: kulture-art, më 09:57 26-01-2018 Dhunohet godina e ISSH-së, autorët dëmtojnë dokumentet ilustruese

Dhunohen ambientet e zyrave të ISSH-së e  Inspektoratit të Mjedisit në Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesine  sotëm nga persona ende të paidentifikuar. Pasi kanë dhunuar zyrën, autorët kanë dëmtuar dokumentet që kanë gjetur në zyra dhe më pas janë larguar.

Policia po vijon punën për identifikimin e autorëve dhe arrestimin e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Viti i Skënderbeut, ja ekspozita e rrallë në Muzeun e Bankës së Shqipërisë (Foto)
»
Article Logic
Execution time: 0.004209041595459
array(1) { ["section"]=> string(60) "dhunohet-godina-e-issh-se-autoret-demtojne-dokumentet-107988" }