Dhunoi gruan dhe kunatën, arrestohet 50 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 20:00 16-05-2018 Dhunoi gruan dhe kunatën, arrestohet 50 vjeçari Komisariati i Pukës

Një 50 vjeçar nga fshati Gjegjan i Pukës ka rënë në prangat e policisë pas denoncimit se ai kishte dhunuar të shoqen dhe motrën e kësaj të fundit.

Sipas informacioneve, i arrestuari me iniciale N.D, pas një konflikti kishte nisur të qëllonte bashkëshorten e tij V.D, 42 vjeç, ndërkohë që ka ndërhyrë për ti ndarë motra e kësaj të fundit, 44 vjeçarja me iniciale V.M. Edhe kunata ka rënë pre e dhunës së 50 vjeçarit.

Sakaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur arrestimin e autorit të ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimet për ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Tepelenë me dy të plagosur, përplasen makinat
Skandal në lokalet e Tiranës, shikoni çfarë bëjnë 14-vjeçarët »
Article Logic
Execution time: 0.018275022506714
array(1) { ["section"]=> string(53) "dhunoi-gruan-dhe-kunaten-arrestohet-50-vjecari-121023" }