Dhurata Dora ndryshon videoklipin e këngës “A bombi”

Publikuar tek: slide-lart, më 19:39 02-03-2016

Hiti i këngëtares Dhurata Dora “A bombi” duket se ka ndryshurar videoklip.

 Videoklipi është xhiruar pranë mureve të një kopështi në Durrës pikturat e së cilit i ka bërë suedezja Carolina Falkhol. Pasi ka parë xhirimet e videoklipit Carolina i ka kërkuar dëmshpërblim financiar. këngëtares për shfrytëzimin e krijimit të saj për klipin.

 Këngëtarja ka bërë ndryshime në videoklipin e saj dhe i ka fshehur pikturat në videoklip, kjo tregon se Carolina nuk e ka marë dëmshpërblimin por i janë respektuar të drejtat e autorit.

dh1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01758885383606
array(1) { ["section"]=> string(56) "dhurata-dora-ndryshon-videoklipin-e-kenges-a-bombi-34048" }