Dhurata e parë që i bën Lori Hoxha nipit, dhe nuk është e zakonshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:15 16-12-2016 Dhurata e parë që i bën Lori Hoxha nipit, dhe nuk është e zakonshme (FOTO)

Sara Hoxha solli në jetë para pak ditësh djalin London Noor Liço.

Tezja e London, Lori Hoxha, fashonistja e njohur i ka bërë një dhuratë tejet të veçantë duke menduar dhe për detajet. Dhe pikërisht një çantë mbi të cilën është shkruar emri i djalit, London.

Sara nuk ka nguruar ta ndajë me të tjerët dhuratën që i ka bërë e motra duke shkruar dhe me shaka:, “Lori na solli çantën më të përshtatshme për pelena”.

69cbc71dfb8a31e2e9667e1db92f6643_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023967981338501
array(1) { ["section"]=> string(77) "dhurata-e-pare-qe-i-ben-lori-hoxha-nipit-dhe-nuk-eshte-e-zakonshme-foto-62849" }