Dhurata që i ka bërë Soni Malajt i dashuri milioner

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:40 20-11-2016 Dhurata që i ka bërë Soni Malajt i dashuri milioner

Këngëtarja Soni Malaj është surprizuar me një dhuratë vërtet të veçantë nga i dashuri i saj.

Një yll në hapësirë që mban emrin e Sonit. Kjo është dhurata e Klevit, të riut biznesmen nga Tirana me të cilin, nëna e një vajze ka nisur një lidhje dashurie pas divorcit nga italiani Mirko.

“Tashmëe nëe hapësirë ndodhet dhe një yll me emrin tim. Nuk mund të dëshiroja një dhuratë më të bukur”, shkruan e surprizuar Soni ndërsa ndan edhe certifikatën e regjistrimit të yllit.

bizne.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 19-vjeçarja ka një problem me të dashurin, blogeri Olti Curri i kthen përgjigjen që do t’ju bëjë të mbani barkun me dorë
E jashtëzakonshme: 20 gramët e tepërt që bënë sportisten amerikane të priste flokët »
Article Logic
Execution time: 0.019598960876465
array(1) { ["section"]=> string(57) "dhurata-qe-i-ka-bere-soni-malajt-i-dashuri-milioner-60098" }