Dhuratë për Marinën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 21-01-2015 Dhuratë për Marinën

Marina Vjollca ka postuar në “Facebook” një foto me një buqetë gjigande lulesh dhe shkruante se ndjehej për mrekulli.

Lulet janë të vendosura në formë zemrë dhe kanë të brendashkruar me trëndafila të bardhë shkronjën e parë të emrit të saj.

Më parë, motra e Marinës, Luana Vjollca ka postuar çdo herë buqetat e luleve që vinin në adresë të saj (që për hir të së vërtetës kanë qenë shumë).

Kush janë këta adhurues të fshehur të motrave Vjollca?!

Ne këtë nuk e dimë por për një gjë jemi të sigurtë: “ Këto vajza nuk kanë alergji nga lulet!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026844024658203
array(1) { ["section"]=> string(24) "dhurate-per-marinen-1124" }