Di Caprio fiton aktori më i mirë në Golden Globe, gazetarja jonë e çmendur pas tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 11-01-2016 Di Caprio fiton aktori më i mirë në Golden Globe, gazetarja jonë e çmendur pas tij

Leonardo Di Caprio ka fituar çmimin si aktori më i mirë në filmin dramë “The Revenant”.

E gjitha kjo pasi kaloi një sërë peripecish për atë film, duke rrezikuar edhe hipotermi. Ky është Golden Globe i tretë që fiton Di Caprio pas “The Aviator” dhe “The Wolf of Street”.

Sajq, gazetarja Mira Kazhani duket e çmendur pas aktorit dhe me zor po pret që ai të marrë edhe atë Oscarin e famshëm.

“Të pafsha në Oscar kështu. Leo Di Caprio zemra”, shkruan Kazhani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031105995178223
array(1) { ["section"]=> string(87) "di-caprio-fiton-aktori-me-i-mire-ne-golden-globe-gazetarja-jone-e-cmendur-pas-tij-29662" }