Diana Mile i futet punës me lopatë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 22-05-2015 Diana Mile i futet punës me lopatë Diana Mile teksa punon me lopatë për të mbjellë një pemë

Kandidatja e ASHE për Pogradecin jo vetëm organizon takime dhe dëgjesa me banorët por edhe i përvishet vetë punës kur duhet.

Ja si në këtë foto, ku Diana Mile vullnetarisht  ka rrëmbyer lopatën për të mbjellë një pemë. Mile shoqërohej edhe nga ministrja e Integrimit Klajda Gjosha në takimin me sportistë e ish-sportistë të këtij qyteti ku u premtua se sporti “do kthehej në drejtimin e duhur”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031334161758423
array(1) { ["section"]=> string(40) "diana-mile-i-futet-punes-me-lopate-11730" }