‘’Diell i madh i madh, asgjë nuk shkëlqen më fort se ty’’, nga Ajola Xoxa, te Klaudia Pepa. Ja urimet e VIP-ave për nënat e tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 08-03-2016 ‘’Diell i madh i madh, asgjë nuk shkëlqen më fort se ty’’, nga Ajola Xoxa, te Klaudia Pepa. Ja urimet e VIP-ave për nënat e tyre

‘’Diell i madh i madh, asgjë nuk shkëlqen më fort se ty’’, nga Ajola Xoxa, te Klaudia Pepa. Ja urimet e VIP-ave për nënat e tyre. 

{gallery}mam{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bes Kallaku si gjithnjë i paparashikueshëm, shihni kë uron për 8 mars (FOTO)
Ledion Liço ka lexuar shumë në jetën e tij dhe e vërteton me një fakt të thjeshtë »
Article Logic
Execution time: 0.018841028213501
array(1) { ["section"]=> string(126) "diell-i-madh-i-madh-asgje-nuk-shkelqen-me-fort-se-ty-nga-ajola-xoxa-te-klaudia-pepa-ja-urimet-e-vip-ave-per-nenat-e-tyre-34571" }