Diell për Vesa Lumën: Deti është vetëm i imi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 30-06-2015 Diell për Vesa Lumën: Deti është vetëm i imi Kengetarja Vesa Luma

Në Tiranë bie shi por aty ku gjendet Vesa Luma ka vetëm diell dhe det.

Këngëtarja ka zgjedhur të relaksohet në ujërat e një deti emrin e të cilit ajo nuk e bën me dije pavarësisht kuriozitetit të fansave. E shkrirë me natyrën dhe e paqtë me veten Vesa hedh këtë foto ku shkruan në gjuhën italiane: “Il mare e solo per me”.

Po deti është i të gjithëve moj Vesa, vetëm për ty është Big Basta. Edhe ai... kushedi!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030522108078003
array(1) { ["section"]=> string(49) "diell-per-vesa-lumen-deti-eshte-vetem-i-imi-15011" }