‘Dieta’ e veçantë/ Humbi 20 kile duke pirë vetëm birra për 46 ditë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:03 27-05-2019 ‘Dieta’ e veçantë/ Humbi 20 kile duke pirë vetëm birra për 46 ditë

Një dietë krejt të veçantë ka bërë një amerikan për të humbur kile.

 

Del Hal pinte çdo ditë vetëm birra dhe bënte vrap një herë në ditë por humbi 20 kile brenda 46 ditësh.

Kjo dietë nuk është aspak e re pasi ekziston që në vitin 1600 kur murgjit nuk konsumonin fare ushqime por vetëm birra.

Sipas Daily Mail, birra e mirë ka shumë elementë të nevojshëm për të mbijetuar dhe madje në kombinim me vrapin është një nga mënyrat më të mira për të humbur kilet.

61656845_1139237676282663_6637724720194125824_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069940090179443
array(1) { ["section"]=> string(70) "dieta-e-vecante-humbi-20-kile-duke-pire-vetem-birra-per-46-dite-165896" }