Diferenca e dy takimeve, gazetarët nuk i bëjnë Metës atë që i bënë Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:52 23-12-2016 Diferenca e dy takimeve, gazetarët nuk i bëjnë Metës atë që i bënë Ramës

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka organizuar sot pritjen për gazetarët me rastin e festave të fundvitit.

Kjo pritje e Metës u organizua vetëm pak ditë nga takimi i njëjtë që kryeministri Edi Rama organizoi me gazetarët. Por, diferenca mes dy takimeve është e dukshme.

Shumë gazetarë të njohur dhe drejtues mediash braktisën ceremoninë në Kryeministri, por nuk kanë vepruar njësoj në takimin me Metën. Në takimin e zhvilluar sot ishin pothuajse të gjithë gazetarët dhe drejtuesit e mediave.

Në takimin me Ramën pati akuza se gazetarëve u ishin marrë celularët dhe ceremonia nuk u lejua të transmetohej nga asnjë televizion, ndërsa në pritjen e Metës u lejuan kamerat dhe aparatët fotografikë. 

Takimi i Metës me gazetarët

Screenshot_7.png

Screenshot_6.png

15621632_1263062957112086_9132746294749332960_n.jpg

15622370_1263063533778695_1090557444433100360_n.jpg

15622449_1263063683778680_8959420845749019012_n.jpg

15590102_1263063810445334_1821893338374232571_n.jpg

15622627_1263064117111970_2933167677216138230_n.jpg

15665865_1263063740445341_5495821684232456016_n.jpg

15622338_1263063237112058_1926448949310865910_n_copy.jpg

Takim i Ramës me gazetarët

Screenshot_9.png

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038125991821289
array(1) { ["section"]=> string(77) "diferenca-e-dy-takimeve-gazetaret-nuk-i-bejne-metes-ate-qe-i-bene-rames-63579" }