Digjet gjatë natës makina në Durrës, shkrumbohet plotësisht nga flakët (EMRI i pronarit)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 22-05-2019 Digjet gjatë natës makina në Durrës, shkrumbohet plotësisht nga flakët (EMRI i pronarit)

Një automjet është djegur orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 5 të qytetit rreth orës 02:45.

Mësohet se makina në pronësi të shtetasit Tosun Qelasi, 57 vjeç është djegur plotësisht.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit ndërkohë që autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngajrjes.

Njoftimi i Policisë

Informacion Paraprak
Më datë 22.05.2019, rreth orës 02:45, në lagjen Nr 15 ,Durrës , ka rënë zjarr dhe është djegur plotësisht automjetin në pronësi të shtetasit T.Q.,57 vjeç.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025588035583496
array(1) { ["section"]=> string(92) "digjet-gjate-nates-makina-ne-durres-shkrumbohet-plotesisht-nga-flaket-emri-i-pronarit-165223" }