Digjet një banesë në Bulqizë, 6 anëtarë të familjes në qiell të hapur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:15 29-11-2017 Digjet një banesë në Bulqizë, 6 anëtarë të familjes në qiell të hapur ilustruese

Është përfshirë nga flakët një banesë në Buqizë.

Ngjarja është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Ostren, konkretisht neë shtëpinë në pronësi të Fehmi Dukës.

Si pasojë e djegies totale të banesës, 6 anëtarët e familjes kanë mbetur në qiell të hapur, e pa banesë në mes të dimit.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mirëmëngjes nga Edi Rama! Kryeministri e nis ditën me një ftesë për të gjithë banorët e Tiranës (VIDEO)
Duhet lexuar! Vjen në Shqipëri dhe humb portofolin te Pazari i Ri por shikoni ç’i ndodh në mbrëmje »
Article Logic
Execution time: 0.016996145248413
array(1) { ["section"]=> string(75) "digjet-nje-banese-ne-bulqize-6-anetare-te-familjes-ne-qiell-te-hapur-101200" }