"Digjet“ Prishtina, artistët e njohur shqiptarë rrethojnë protagonisten e festës së madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 06-05-2016

Festë e madhe në një nga club-et e Prishtinës.

Artistë nga Tirana dhe Kosova janë bërë bashkë për të festuar nën shoqërinë e muzikës së lartë e kërcimit që zgjati deri në orët e para të mëngjesit.

Dhe ja ku shohim në këtë foto Sinan Hoxhën, Bleona Qeretin, Rozana Radin Rovena Dilon e të tjerë që kanë futur në mes protagonisten e festës, Sava Bardhi.

Është pikërisht Sava që ka organizuar këtë festë që mban emrin e “Sava Tours”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.09995698928833
array(1) { ["section"]=> string(92) "digjet-prishtina-artistet-e-njohur-shqiptare-rrethojne-protagonisten-e-festes-se-madhe-39678" }