Digjet shtëpia, Rudina Magjistari: Nderim për zjarrëfikësat shqiptarë

Publikuar tek: barometri, më 08:11 20-08-2018 Digjet shtëpia, Rudina Magjistari: Nderim për zjarrëfikësat shqiptarë

Me anë të një postimi në instastory moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar disa video teksa zjarrfikësit luftojnë me flakët që kanë pushtuar një banesë.

 

Ngjarja ka ndodhur para dy orësh përballë banesës së saj.

“Para pak minutash para shtëpisë sime sot” thotë moderatorja ndërsa shpreh nderime për zjarrëfikësat.

“Këta janë zjarrfikësat shqiptarë. Nderim për këta njerëz, që rrezikojnë çdo ditë jetën e tyre në emër të profesionit, ndihmës dhe përgjegjësisë qytetare”, ka shkruar Rudina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024007081985474
array(1) { ["section"]=> string(74) "digjet-shtepia-rudina-magjistari-nderim-per-zjarrefikesat-shqiptare-131607" }