Dikur e bllokuar, sot një frymëmarrje, këto janë pamjet e me të cilat kryeministri na thotë “mirëmëngjes!”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:23 05-07-2017

Kryeministri Edi Rama u thotë sot të gjithë ndjekësve virtualë në rrjetet sociale “mirëmëngjes” me pamje nga kryeqyteti.

Bëhet fjalë për një hapësirë të bllokuar dikur në qendër të Tiranës, ndërsa sot është shëndërruar në  një lulishte, të cilët Rama e cilëson si frymëmarrje për banorët.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë hapësirë dikur të bllokuar e rrethuar, sot një lulishte dhe frymëmarrje më shumë për qytetarët e Tiranës”, shprehet Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019156932830811
array(1) { ["section"]=> string(107) "dikur-e-bllokuar-sot-nje-frymemarrje-keto-jane-pamjet-e-me-te-cilat-kryeministri-na-thote-miremengjes-85052" }