Dikur “fshiheshin” nga sytë kuriozë, sot Armina dhe Shkëlzeni shkojnë në teatër të kapur përdore me njëri-tjetrin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 07-11-2016 Dikur “fshiheshin” nga sytë kuriozë, sot Armina dhe Shkëlzeni shkojnë në teatër të kapur përdore me njëri-tjetrin (Foto)

Kohët kur ata “fshiheshin” nga sytë kuriozë kanë mbetur larg, e sot dalin bashkë me titullin e pashkruar si çifti më i bukur e i përfolur i Tiranës.

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha nuk frekuentojnë vetëm restorante e nuk bëjnë gjithë kohës pushime.

Përtej angazhimit individual që ka secili, çifti janë edhe ndjekës të mirë të jetës kulturore të kryeqytetit.

Ata janë fotografuar këtë javë në teatër teksa ndiqnin shfaqjen “Familja Tot” shkruan ‘Who’.

Të dy veshur bukur, Shkëlzeni me kostum gri ndërsa Armina e gjitha në të zeza, ata nuk ia lëshojnë dorën njëri-tjetrit.

shkelzeni1.jpgshkelzeni2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13234782218933
array(1) { ["section"]=> string(121) "dikur-fshiheshin-nga-syte-kurioze-sot-armina-dhe-shkelzeni-shkojne-ne-teater-te-kapur-perdore-me-njeri-tjetrin-foto-58677" }