Dikur i këndonte: “Nusen tënde ta ka q*** gjithë estrada”, sot Noizy e përqafon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:31 31-08-2016 Dikur i këndonte: “Nusen tënde ta ka q*** gjithë estrada”, sot Noizy e përqafon

Ndodh edhe kështu në showbizin shqiptar. Reperi Noizy duket sikur është duke bërë paqe me të gjithë.

Këndoi për herë të parë  në Sarandë me Ledri Vulën e ndërsa tanimë ka kënduar edhe me Dafina Zeqirin, madje edhe janë përqafuar në një nga club-et e jetës së natës.

Është e habitshme në fakt kur mendon se në një këngë të OTR , Noizy sulmonte Ledrin duke i kënduar: “Nusen tënde ta ka q*** gjithë estrada, a po t’dhemb tash o Ledri Gaga”.

Dhe kush ishte nusja? Pikërisht Dafina Zeqiri e cila asokohe ishte në një marrëdhënie me reperin.

Mesa duket të gjitha janë harruar dhe ata kanë bërë paqe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0329270362854
array(1) { ["section"]=> string(78) "dikur-i-kendonte-nusen-tende-ta-ka-q-gjithe-estrada-sot-noizy-e-perqafon-51396" }