Dikur vogëlushe, sot një nga femrat më të suksesshme në Shqipëri: Sytë kërkojnë dritën e syve të tu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:47 27-05-2016 Dikur vogëlushe, sot një nga femrat më të suksesshme në Shqipëri: Sytë kërkojnë dritën e syve të tu

Është padyshim një nga femrat më të famshme dhe më të suksesshme në Shqipëri brenda profilit të saj. E kemi fjalën për juristen e njohur Eni Çobani që nxjerr nga arkivat këtë foto të fëmijërisë ndërsa kujton të atin. “Sytë kërkojnë dritën e syve të tu babi”, shkruan Çobani.

“Sa shume të kërkoj në përditshmërine time dhe kur vijnë momente të vecanta ku të gjithë mendojnë të festojne mua më kap malli zemrën dhe sytë kërkojnë dritën e syve të tu BABI. Ti je fillimi dhe vazhdimi i krenarisë time” përfundon juristja që të gjithë e njohin ndryshe si Zonja Eni.

eni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023728132247925
array(1) { ["section"]=> string(103) "dikur-vogelushe-sot-nje-nga-femrat-me-te-suksesshme-ne-shqiperi-syte-kerkojne-driten-e-syve-te-tu-41625" }