'Dikush duhet të paguajë për ato poshtërsi', RAMA u përgjigjet një nga një: Taks, taks, taks, TAKSIRATI IM

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 13-04-2018 'Dikush duhet të paguajë për ato poshtërsi', RAMA u përgjigjet një nga një: Taks, taks, taks, TAKSIRATI IM Kryeministri Rama

Ditën e sotme kryeministri Rama ka lajmëruar se portali e–Albania ofron 13 shërbime të reja elektronike me pagesë, me anë të cilave bizneset mund të paguajnë direkt nga vendi i punës, shtëpia apo celuari. 

Reagimet në statusin e tij kanë qenë të shumta, dhe nuk kanë munguar as akuzat. Por Rama mesa duket ka gjetur pak kohë dhe shumë prej komentuesve u ka kthyer përgjigje.

Qytetarët akuzojnë Ramën për taksat, kurse Rama i ka sqaruar se pse duhen paguar ato. Teksa një prej komentuesve i ka thënë se është më keq se Berisha dhe se dikush duhet të paguajë për poshtërsitë që i bëhen shqiptarëve, Rama i përgjigjet: Eh Agim, nuk paguan asnjë taksë dhe ankohesh taks, taks, taks, po ky është taksirati im jo i yti”, teksa sqaron më tej se si aktualisht funksionon çështja e taksave.

replika.jpg

Screenshot_6.jpg

 

Screenshot_8.jpg

 

Screenshot_9.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Furtuna' e shkrimtares, pedagogu: Vorpsi nuk ka asnjë faj, Rama po
Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër... »
Article Logic
Execution time: 0.0050292015075684
array(1) { ["section"]=> string(106) "dikush-duhet-te-paguaje-per-ato-poshtersi-rama-u-pergjigjet-nje-nga-nje-taks-taks-taks-taksirati-im-116764" }