Dikush i merr “Facebook-un” deputetit socialist dhe hyn “live”, fansat shohin momentet intime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:15 28-01-2017

E ka treguar edhe më herët se në rrjetet sociale nuk është aq serioz sa kolegët e tij politikanë, të njëjtën gjë mund të themi edhe për videon më të fundit të deputetit socialist, Eduart Ndocajt.

Dikush ka hyrë “live” me Facebook-un e deputetit kur ai së bashku me të afërmen e tij ishin duke kërcyer. Arsyeja e kësaj ‘feste’ ishte rikthimi i energjisë elektrike në fshatin Manati të Lezhës.

Ky çast intimiteti është ndjekur nga të gjithë fansat e deputetit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022196054458618
array(1) { ["section"]=> string(94) "dikush-i-merr-facebook-un-deputetit-socialist-dhe-hyn-live-fansat-shohin-momentet-intime-66955" }