Dikush i thotë Aurela Gaçes: Të dua o qëne! Dhe ja si e puth (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 31-08-2015 Dikush i thotë Aurela Gaçes: Të dua o qëne! Dhe ja si e puth (FOTO) Aurela Gaçe dhe Joni Peçi

Dikush i ka shprehur dashurinë Aurela Gaçes, në mënyrën më shqiptare të mundshme, madje në mënyrën më vlonjate të mundshme: ‘’Të dua o qëne’’. Kuptohet se e gjitha nuk është një marrëdhënie dashurore, mes saj dhe stilistit Joni Peçit, veçse një raport miqësor.

Këngëtarja ka gjetur këtë grep për t’a bërë interesante për ndjekësit e saj, që të lexojnë rreth miqësisë së saj, por edhe krijuesit të kurorës.

“Të dua o qëne",  kështu më tha @jonipeci

M'a trego me vepra i thashë.

Dhe JA SI më puth gjithë dashuri . 

Kurora në flokë e krijuar nga Joni për kokën time”, shkruan Aurela Gaçe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029249906539917
array(1) { ["section"]=> string(69) "dikush-i-thote-aurela-gaces-te-dua-o-qene-dhe-ja-si-e-puth-foto-19583" }