Dikush ka një lutje për supermiliarderin korçar Saimir Mane: Kam mbetur si peshku pa ujë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:26 16-05-2017 Dikush ka një lutje për supermiliarderin korçar Saimir Mane: Kam mbetur si peshku pa ujë...

Një  nga personazhet më pikantë të rrjeteve sociale, korçari Ilir Vrenozi i bën një lutje patriotit të tij biznesmen, Saimir Mane.

Iliri kërkon që biznesmeni të verë dorën në zemër e t’i bëjë dhuratë një celular, pasi siç thotë ai, ka mbetur si “peshku pa ujë”. E në fakt, për një personazh kaq social e kaq aktiv në rrjet, një celular është domosdoshmëri.

POSTIMI I PLOTË I ILIR VRENOZIT:

I BEJ NJE LUTJE PER HERE TE PARE PATRIOTIT TIM SUPER MILIARDERIT KORCAR SAIMIR MANE ,

TE VEJE DOREN NE ZEMER E URGJENT TE ME BEJE DHURATE NJE CELULAR SEPSE KAM MBETUR SI PESHKU PA UJE...

KUSH KA KONTAKT ME TE TA NJOFTOI QE ILIR VRENOZI DO NJE CELULAR DHURATE NGA TY.... UNE JAM MODEST NUK JA KERKOJ SHUME TE SHTRENJTE

SAMSUNG 7

EO MOS QESHNI SE AI ESHTE SUPER BOSS E PER MUA E BEN... DIREKT NJOFTON KOMPANINE E TIJ NEPTUN NE KORCE ME NJE TELEFONATE DHE JA U ZGJIDH...

KAM SUPER SHPRESE QE DHURATA DO ME VIJE...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017684936523438
array(1) { ["section"]=> string(93) "dikush-ka-nje-lutje-per-supermiliarderin-korcar-saimir-mane-kam-mbetur-si-peshku-pa-uje-78790" }