Disa fakte interesante për fëmijët e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:55 20-09-2016 Disa fakte interesante për fëmijët e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Duket se çifti i famshëm hollivudian kanë vendosur të ndahen zyrtarisht, ndërsa Angelina ka kërkuar kujdestarinë e gjashtë fëmijëve, shkaqet e ndarjes mendohet të jenë mospërthjet mes dy aktorëve të famshëm dhe tepër të dashur për publikun.

#1 Jolie dhe Pitt kanë gjashtë fëmijë bashkë, kjo është një foto e të gjithë familjes e vitit 2011

Sczsdasd5r555hnshot_1_copy.jpg

#2 Angelina e adoptoi Maddox në Kamboxhia në vitin 2002 kur ishte ende e martuar me Billy Bob Thornton, por ata u ndanë tre muaj më pas, kështu që Jolie e rriti djalin e vetme derisa u lidh seriozisht me Brad Pitt.

Scrsdasddff22222shot_1.jpg

#3 Zahara ka lindur në Etiopi. Angelina e adoptoi atë në vitin 2005 dhe dëshironte t’ia ndryshonte mbiemrin në Jolie-Pitt, prandaj nënshkroi një peticion.

Scredjhdjjhr33333nshot_1.jpg

#4 Shiloh është fëmija i parë biologjik i çiftit. Ajo lindi në 2006-ën në Nambia dhe fotografia e parë iu shit revistës People për 7.6 milion dollarë. Të ardhurat iu dhuruan UNICEF.

Scsdfsjdjerj4444hot_1.jpg

#5 Shiloh është tani 10 vjeç. Ajo ka thënë se dëshiron të quhet John. Angelian ka thënë për Vanity Fair se ajo dëshiron të jetë një djalë. Shiloh dhe Zahara janë zërat e personazheve të Kung Fu Panda 3.

Screasdfff5555shot_1.jpg

#6 Pax u adoptua nga Angelina në 2007-ën. Ai ka lindur në Vietnam dhe nëna biologjike e braktisi. Brad Pitt e adoptoi atë më vonë, pasi ligjet në Vietnam nuk lejohet adoptimi i fëmijëve nga çiftet e pamartuar.

Scrpaxxx6666nshot_1.jpg

#7 Më pas erdhën binjakët. Ata janë 8 vjeç tani. Kur lindën, fotografia e tyre u shit për 14 milion dollarë. /Newsbomb.al/

Screcjhfuffjjfjfg777777shot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006721019744873
array(1) { ["section"]=> string(71) "disa-fakte-interesante-per-femijet-e-angelina-jolie-dhe-brad-pitt-53531" }