Disiplina i 'masakroi', ja cili pritet të jetë vendimi i Flamurtarit

Publikuar tek: sport, më 13:52 13-05-2018 Disiplina i 'masakroi', ja cili pritet të jetë vendimi i Flamurtarit Sinan Idrizi

Pak ditë më parë Flamurtari mori një dënim nga Komisioni i Disiplinës që ndeshjet në shtëpi t’i luajnë në një stadium neutral.

Përballja e radhës në shtëpi për vlonjatët është kundër Partizanit dhe mësohet se drejtuesit e klubit po mendojnë që të paguajnë dënimin për të luajtur ndeshjen në shtëpi në mbështetje nga publiku i tyre. Ende nuk ka diçka konkrete, por pritet që të hënën situata të bëhet më e qartë.

Përsa i përket ndeshjes së sotme kuqezinjtë do të përballen me Kamzën. Një sfidë shumë e vsëhtirë ndaj një kundërshtari, që “lufton” për mbijetesë dhe këto ndeshje i ka si finale. Flamurtari për momentin renditet në vendin e gjashtë me 45 pikë të grumbulluara 33 javë kampionat.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet zëdhënësja e FSHF-së? Bukuroshja zbulon detajet dhe bën pyetjen e veçantë (FOTO)
Vllaznia praktikisht në Kategorinë e PARË, Ernest GJOKA plas 'bombën' »
Article Logic
Execution time: 0.0048661231994629
array(1) { ["section"]=> string(72) "disiplina-i-masakroi-ja-cili-pritet-te-jete-vendimi-i-flamurtarit-120592" }