Dita e fundit në ministri, zëdhënësja e Gjoshës bën një deklaratë domethënëse: Nga sot s’ka më…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:52 11-09-2017 Dita e fundit në ministri, zëdhënësja e Gjoshës bën një deklaratë domethënëse: Nga sot s’ka më…

Sot ka skaduar kontrata për drejtuesit e ministrive, që nuk do të jenë më pjesë e kabinetit të ri.

E tillë është edhe ministria e Integrimit, e drejtuar deri tani nga Klajda Gjosha, përfaqësuese e LSI.

Megjithatë, ditën e sotme, si e fundit në këtë pozicion zëdhënësja e ministrisë, Zirina Llambro shkrep një foto ‘selfie’ me gjithë stafin, mes tyre edhe Klajda Gjosha.

“Te shkrire, por te buzeqeshur sic e do zakoni diten e fundit. Nga sot s'ka me Ministri Integrimi. Jam e bindur qe te gjithe ata qe kane mbajtur me dinjitet dhe profesionalizem vendin e punes, do ta gjejne shume shpejt veten dhe nje pune te re! Suksese”, shkruan Zirina. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02898907661438
array(1) { ["section"]=> string(98) "dita-e-fundit-ne-ministri-zedhenesja-e-gjoshes-ben-nje-deklarate-domethenese-nga-sot-s-ka-me-91939" }