Dita e Rinisë, Basha ka një mesazh

Publikuar tek: barometri, më 07:49 13-08-2018 Dita e Rinisë, Basha ka një mesazh

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vendosur të bëjë një  përshëndetje për Ditën Botërore të Rinisë.

 

Basha nuk harron të përmendë të rinjtë shqiptarë, për të cilët akuzon qeverinë se nuk po bën asgjë.  

Në deklaratën e tij në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, kreu i PD-së Lulzim Basha shkruan:

“Mbështetje të rinjve me tarifa më të ulëta universitare dhe stazhe vjetore të paguara pune për studentët.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040898084640503
array(1) { ["section"]=> string(40) "dita-e-rinise-basha-ka-nje-mesazh-130932" }