Dita e të dashuruarve, shihni surprizën e bukur të aktorit Zef Deda për bashkëshorten (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:11 14-02-2018 Dita e të dashuruarve, shihni surprizën e bukur të aktorit Zef Deda për bashkëshorten (FOTO)

“Mjeshtri i Madh” Zef Deda, në ditën e të dashuruarve, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të surprizuar bashkëshorten e tij. 

Aktori i madh shqiptar ka shkuar në Postën Shqiptare të Shkodrës, ku dhe bashkëshortja e tij punon, dhe i ka dërguar një trëndafil.

Rozi, është surprizuar shumë pasi “Mjeshtri i Madh” i ka dhuruar lulen në sy të gjithë të pranishmëve.

Aktori Zef Deda padyshim që di të jetë unik në çdo aspekt të jetës së tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjollca Hoxha e largoi nga posti i zv.drejtorit, Erion Ylli s’ka hatërmbetje (SUPER-DEDIKIMI PËR DRITAN HOXHËN)
»
Article Logic
Execution time: 0.023055076599121
array(1) { ["section"]=> string(96) "dita-e-te-dashuruarve-shihni-surprizen-e-bukur-te-aktorit-zef-deda-per-bashkeshorten-foto-110260" }