Ditë e rëndësishme sot për Sali Berishën, ndan gëzimin e madh me të gjithë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 15-10-2016 Ditë e rëndësishme sot për Sali Berishën, ndan gëzimin e madh me të gjithë...

Një ditë e rëndësishme sot për ish kryeministrin e vendit Sali Berisha pasi shënon pikërisht 72 vjetorin e tij të lindjes. Këtë gëzim Berisha e ka ndarë me të gjithë miqte e tij në rrjetin social Facebook ndërsa ka zgjdhur një foto me bashkëshorten Liri Berisha dhe nipin e tij. Të tre mbajnë dy gishtat lart si simbol të demokracisë.

“Sot 72 vjeç!

Miq, është fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë! Mirënjohje të pakufishme Zotit, Lilit e të gjithë familjarëve, miqve, të afërmve, bashkëpuntorëve, mbeshtetësve tëe mi, që me dashuri, përkushtim të madh me kanë shoqeruar dhe aq shumë më kanë ndihmuar, mbeshtetur, frymëzuar përgjate këtij rrugëtimi. Zoti i bekoftë”, shkruan Berisha që menjëherë ka marrë me qindra pëlqime e komente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069751739501953
array(1) { ["section"]=> string(79) "dite-e-rendesishme-sot-per-sali-berishen-ndan-gezimin-e-madh-me-te-gjithe-56263" }