Ditë e veçantë për deputetin e PD: Ndryshova prefiksin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:24 14-04-2018 Ditë e veçantë për deputetin e PD: Ndryshova prefiksin (FOTO) Myslim Murrizi

Deputetei i PD, Myslim Murrizi feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë të tij, deputeti i ka bërë një “dedikim” vetes.

Përmes një statusi në rrjeton social Facebook, ai shprehet se vitet kanë ikur shpejt dhe se tashmë ka ndryshuar ‘prefiksin” siç e quan ai.

Ndonëse nuk e dimë se vjeç mbush deputeti nga përshkrimi kuptohet se Murrizi feston 50-vjetorin.

“Sot 1 vit më shumë se dje. Vitet ikin. Fëmijët rriten. Ne ndrshojmë ‘prefiskin’. Thashë: Ta ndryshoja edhe unë sot, se nuk u bë qameti”, ka shkrur Murrizi.

murrzi.PNG

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kush është mastershefi i famshëm që gatuan për Edi Ramën
Dënimi i Berishës, gazetari i përvishet manjatit të medias: Je bythebrekë me Ramën, ne marrim rrogën... ti miliona euro TENDERA (REAGIMET) »
Article Logic
Execution time: 0.0042221546173096
array(1) { ["section"]=> string(65) "dite-e-vecante-per-deputetin-e-pd-ndryshova-prefiksin-foto-116848" }