Ditë e veçantë për Julian Dedën, mer pjesë në një martesë të pazakontë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 17-07-2016 Ditë e veçantë për Julian Dedën, mer pjesë në një martesë të pazakontë

Aktori i humorit shqiptar, Julian Deda po përjeton sot një ditë të veçantë dhe ka arsye për të qenë i lumtur.

Nëpërmjetë një postimi Juli ka njoftuar të gjithë miqtë për lidhjen e një martese të veçantë.

Bëhet fjalë për matesën e Midhjes me Midhjin.

“Të dashur miq. Sot është një ditë e veçantë. Sot po lidhim në martesë Midhjen me Midhjin. U trashëgofshin dhe bëfshin sa më shumë Midhjuca të vëgjël” shkruan Juli.

jul_deda.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016593933105469
array(1) { ["section"]=> string(75) "dite-e-vecante-per-julian-deden-mer-pjese-ne-nje-martese-te-pazakonte-46888" }