Ditë e vështirë për familjen Ndocaj: Çfarë shkruan deputeti për operacionin në kokë të motrës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 08-02-2016 Ditë e vështirë për familjen Ndocaj: Çfarë shkruan deputeti për operacionin në kokë të motrës

Familja e deputetit Eduart Ndocaj është duke kaluar momente të vështira. Është vetë deputeti ai i cili bën me dije këtë fakt duke sqaruar ndjekësit e tij se motra e madhe Marjeta do t’i nënshtrohet një operacioni të vështirë në kokë.

“Sot është një ditë e rëndësishme për mua dhe familien Ndocaj. Motra ime e madhe Marjeta bën një operacion të veshtirë në kokë . Po jam i bindur se me profesinalizmin e mjekëve dhe me ndihmën e zotit do ja dalim”, shkruan Ndocaj i cili ka marrë mbështetjen e shumë miqve dhe ndjekësve të tij në këto momente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062190055847168
array(1) { ["section"]=> string(98) "dite-e-veshtire-per-familjen-ndocaj-cfare-shkruan-deputeti-per-operacionin-ne-koke-te-motres-32026" }