Ditë feste në familjen e Berishës, bën dedikimin prekës: Sot, pas dekadash dashurie… (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 05-07-2018 Ditë feste në familjen e Berishës, bën dedikimin prekës: Sot, pas dekadash dashurie… (FOTO) Sali dhe Liri Berisha

Ish-kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekësit e tij një gëzim familjar.

Në llogarinë e tij në facebook, Berisha ka bërë një urim publik për bashkëshorten e tij Liri Berisha, e cila ditën e sotme feston 70-vjetorin e lindjes.

Me fjaë të ndjera, Berisha uron dhe 47-vjetorin e martesës duke e quajtur bashkëshorten e tij perëndeshë të dashurisë.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Te dashur miq, sot per te gjithe familjen tone eshte nje dite e veçante, gezimi dhe feste!

Ne sot festojme ditelindjen e Lilit, perendeshes se dashurise, miresise, fisnikerise te familjes tone, 70 vjetorin e lindjes se saj dhe 47 vjetorin e marteses tone!

Sot, pas dekadash dashurie te pakufishme, mbeshtetje te jashtezakonshme tejet te çmuar, kujdesi te pakursyer te deshmuar ndaj meje, femijeve dhe femijeve te femijeve tane, fjalet nuk arrijne te shprehin ndjenjen e mirenjohjes tone te pakufishme ndaj saj!

Por me gjuhen e zemrave tona i urojme Lilit sot edhe shume e shume vite te tjera se bashku plot shendet, gezime dhe suksese te tjera ne ndihmen e femijeve ne Shqiperi. Gezuar Lili!! sb

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 10 arsye pse ne shqiptarët duhet ta duam pa kushte Amerikën
Doli nga Kuvendi të pijë kafe, çfarë i ndodhi Mirela Kumbaros që ndërroi rrugë »
Article Logic
Execution time: 0.022145986557007
array(1) { ["section"]=> string(92) "dite-feste-ne-familjen-e-berishes-ben-dedikimin-prekes-sot-pas-dekadash-dashurie-foto-126853" }