Ditë më parë bënë sherr, aktorja e njohur ironizon keq Kumbaron: Jo gishtin në hundë, turp! Unë e shkreta...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:05 10-07-2018 Ditë më parë bënë sherr, aktorja e njohur ironizon keq Kumbaron: Jo gishtin në hundë, turp! Unë e shkreta... Mirela Kumbaro, ministre e Kulturës ne nje nga seancat plenare

Disa ditë më parë aktorja e njohur Marjana Kondi dhe Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro u përfshinë në një incident që u mediatizua jo pak.

Kumbaro i ngatërroi emrin Marjanës duke e quajtur Marjetë ndërsa aktorja i shtyu dorën dhe e ofendoi.

Kjo përplasje mes tyre erdhi kur Kumbaro e shkarkoi nga puna në Teatër aktoren e cila këtë herë, e ka ironizuar keq nga instagrami përmes një fotoje shkrepur nga Kuvendi.

‘’Kujdes nuk është mirë këshu se je dhe femër, elegante flok të gjata akoma ke veroren, s’e ke parë akoma dallandyshen e parë që s’e ke hequr nga dora… jo gishtin në hundë se është turp… lum ti për karakterin që ke! vuaj unëe shkreta per gjithshka, do marr shembull nga ty që sot e tutje”, shkruan Kondi e cila mesa duket nuk ia fal ministres shkarkimin nga puna.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SMS-ja që po qarkullon online për ‘probleme me pagesat’ në Top Channel, reagon Ledion Liço
E dinim AKTOR, po s’do e besoni çfarë pune bën NDRIÇIM XHEPA (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.025178909301758
array(1) { ["section"]=> string(108) "dite-me-pare-bene-sherr-aktorja-e-njohur-ironizon-keq-kumbaron-jo-gishtin-ne-hunde-turp-une-e-shkreta-127391" }