Ditë më parë deklaroi se nuk është e pasur por ja çfarë thotë sot Silva Gunbardhi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 01-03-2017 Ditë më parë deklaroi se nuk është e pasur por ja çfarë thotë sot Silva Gunbardhi

Pak ditë më parë Silva Gunbardhi deklaroi publikisht se muzika nuk e kishte bërë të pasur, mirëpo sot ajo ka treguar se cila është pasuria e saj e vërtetë.

Këngëtarja ka zbuluar për të gjithë, se pasuria më e madhe për të është dashuria që ajo merr nga familja dhe publiku. “Familja dhe dashuria e publikut janë pasuria më e madhë në botë! Faleminderit Zot! Ju uroj një muaj të mbarë!”- shkruan Silva në këtë ditë të parë të muajit.

silva.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052373170852661
array(1) { ["section"]=> string(87) "dite-me-pare-deklaroi-se-nuk-eshte-e-pasur-por-ja-cfare-thote-sot-silva-gunbardhi-70408" }