Ditëlindja e pazakontë e Olti Currit, paditet nga Soni Malaj por ja se ç’bën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:28 24-06-2016 Ditëlindja e pazakontë e Olti Currit, paditet nga Soni Malaj por ja se ç’bën

Për miqtë e tij, Olti mbush gjithnjë 30 vjeç megjithatë kjo nuk është një ditëlindje e zakontë për opinionistin që si "dhuratë” ka marrë një padi nga Soni Malaj.

Soni e akuzon Oltin për fyerje por ai e ka marrë gjithçka me sportivitet. Tërësisht i relaksuar, pranë detit, me një pamje spektakolare dhe një gotë përpara...

“Duke pritur gjyqin”, shkruan plot humor opinionisti!

Epo... Gëzuar, pra!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019257068634033
array(1) { ["section"]=> string(81) "ditelindja-e-pazakonte-e-olti-currit-paditet-nga-soni-malaj-por-ja-se-c-ben-44472" }