Ditëlindja e Shkëlzen Berishës, Armina: I lumtur sa sot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:45 27-02-2015 Ditëlindja e Shkëlzen Berishës, Armina: I lumtur sa sot

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha sot ka ditëlindjen dhe e dashura e tij Armina Mevlani nuk kishte se si të mungonte me urimin e saj për të, në këtë ditë të veçantë.

“I imi dhe i vetmi , të uroj një ditëlindje të bukur. Qofshin të gjitha ditët kaq të lumtura sa sot! #Armi dhe Zeni”, uron kështu 25 vjeçarja Armina Mevlani të dashurin e saj Shkëlzen Berisha i cili sot mbush 36 vjeç.

Ata janë më pranë se kurrë njër-tjetrit dhe tashmë edhe daljet e tyre bashkë në publik nuk janë më një “element surprizë” pasi çifti ka vendosur ta shijojë edhe mes ‘syresh publikë’ këtë dashuri dhe shfaqet lirisht edhe para syve të aparatëve fotografikë. Berisha dhe Mevlani madje herë pas here, ndajnë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale momente të shkrepura nga koha e qëndrimit bashkë. Si kjo foto...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026257038116455
array(1) { ["section"]=> string(58) "ditelindja-e-shkelzen-berishes-armina-i-lumtur-sa-sot-4589" }